+905322626755

Sosyal Medyada Biz}

Teras Su Yalıtımı

Teras Su Yalıtımu Uygulaması, Su yalıtımlarında en çok problemlerin yaşandığı yerlerden bir tanesi balkonlar ve teraslardır. Burada yapılan uygulamalar ilk yapım esnasında sistemine uygun, düzgün ve titiz yapılmadığından dolayı sonradan yapılan uygulamalar hem maliyetli hemde zor olmaktadır.

Teraslarda ve balkonlarda su yalıtımı yapılırken asıl istenen en alt beton zemine ulaşmak ve beton zemin üzerine su yalıtımı uygulaması yapmaktır. Su yalıtımında sonra üzerine koruma şap betonu ve kaplama yapılması gerekmektedir. Ama büyük teraslarda döşeme betonu üzerine su için akar olmadığından sağlan bir eğim betonu atılması ve onun üzerine su yalıtım yapılması daha sağlıklı bir uygulamadır.

Tam elastik polüretan su yalıtım ürünleri ile balkon ve teraslarda su yalıtım uygulamları garantili bir şekilde yapılmaktadır.
Balkon ve teras yalıtımda sürme tarzı çimento esaslı ürünlerin kullanılması için zemin betonunun iyi olması yeterli eğim olması gerekmektedir. Ürünlerin tek parça uygulanması ve birleşim yerlerinin oluşmaması için önem kazanmaktadır.Yeni ve gelişmiş teknolojilerde artık tüm teraslarda tam elastik polüretan su yalıtım uygulamaları yapılarak üzerine güneş ve uv ye dayanıklı son kat kaplamalar yapılmakta ve üzerine yeniden herhangi bir seramik ya da karo kaplama yapmaya gerek kalmamaktadır.Anovis Su Yalıtım Sistemleri olarak gelişmiş yüksek Alman teknolojilerini kullanarak teras su yalıtım sistemlerinde kesin çözümler üretmekteyiz.

Renk Kartelası